viesumajas.lv draugiem viesumajas.lv twitter viesumajas.lv youtube

Aizvēji, atpūtas komplekss

412345
Aizvēji, atpūtas komplekss

kompleksa cena:
10.00 EUR

viesu skaits:
60

gultas vietas:
56

istabas:
12

līdz Rīgai:
50 km

Aizvēji, Jūras prospekts, Saulkrastu pagasts, Saulkrastu novads

+371 26547055

+371 67954740

[email protected]

GPS: 57.32046749703697, 24.407660668945255

Brauciet atpūsties kompleksā „Aizvēji”, atrodamies Vidzemes jūrmalā- Saulkrastos, 40 km no Rīgas un 200 m no jūras.Piedāvājam rīkot dažāda veida svinības jaunā divstāvu guļbūves namā, kurā ir banketa zāle līdz 50 personām, divvietīgas un četrvietīgas istabiņas.Iespēja relaksēties pirtī, džakuzi un āra kublā!Ģimenēm un draugu grupām (līdz 10pers.)piedāvājam atpūsties jaunās, labiekārtotās divvstāvu guļbūves mājiņās ar visām ērtībām- labiekārtot virtuve, WC, duša, sat.TV, bezvadu interneta pieslēgums.Vasarīgas svinības varat rīkot viesu namā, kurā ērti jutīsies 60 personas.Klājam viesību galdus, iespējas pasūtīt brokastis, pusdienas.Savrūpai atpūtai iespēja īrēt 4 divvietīgas un vienu četrvietīgu vasaras namiņu.Telšu un ugunskura vieta.Bērni labi jutīsies labiekārtotā spēļu laukumāDivi lieli automašīnu stāvlaukumiLabiekārtota un ainaviski jauka apkārtne Pastaigas pa kāpām un jūras krastu ļaus atgūt spēkus un radīs vēlmi šeit atgriezties vēl un vēl. Mob.telefons 26547055Tel/[email protected] zveji.lvwww.aizveji.lvKarte( man patīk kā tas attēlots annas.lv)Galerija

Pakalpojumi

Autostāvvieta

Ēdināšana

Galdu klāšana

Kafejnīca

Piknika vietas

Pirts

Sauna

Semināri

Svinību zāle

Telšu vietas

Ugunskura vietas

Virtuve

Zirgu izjādes

Atpūta pie ūdens

Makšķerēšana

Peldvietas

Aktīvā atpūta

Distanču slēpošana

Aprīkojums

Distanču slēpes

Elektriskā tējkanna

Grils

Internets

Kubls

Ledusskapis

Mikroviļņu krāsns

Nojume svinībām

Rotaļu laukums

Šūpoles

TV / Video

TV istabās

Aizliegumi

Smēķēt telpās

Citi

Sagaidīšana tuvākajā pieturā

Cenas nav norādītas

Atpūta pie ūdens

Atpūta laukos

Kāzas

Makšķerēšana

Jūra (200 m)

Skaidrā naudā

latviešu valodā

angļu valodā

krievu valodā

Atpūtas vietas darbības laiks nav norādīts

Viesu grāmata

Dace

Mums izdevās lieliski kursi. Paldies saimniecei, palīgiem par jauko uzņemšanu un garšīgo ēdināšanu!

25.08.2016 20:42:06

sabīne

Labdien!
Veletos noskaidrot vai pie jums brivs 30.aprilis?
Cik izmaksatu svinibas ar naksnosanu uz 55 personsm?

23.01.2016 20:22:17

Andris

Labdien! Vai viesu nams ir brivs 22.05.15? Cik izmaksas jubilejas svinibas 50 cilvekiem ar galdu klasanu un naksnosanu? Ja brivs, tad lidz cikiem 23.05 ir jaatbrivo telpas (kad jaizbrauc).

28.03.2015 14:22:44

Evita

Sveiki!
Vēlētos uzzināt cik izmaksātu banketu zāle līdz 50 cilvēkiem +nakšņošana 30 cilvēkiem+ galda klāšana nelielām kāzām 07.08.2015.
Paldies jau iepriekš Evita

17.02.2015 20:24:00

Līga

Labdien!
Esmu viesu nama”Aizvēji” saimniece Līga.
Rakstītājs ar segvārdu „Fans ir Oskars Gozis, kurš 21.jūnijā mūsu viesu namā svinēja kāzas.
Atbildēšu uz katru punktu, pēc kārtas.
1. Nedomāju, ka man būtu jābūt par kautko neapmierinātai, tieši otrādi, esmu priecīga, ka jaunie pāri izvēlas mūsu viesu namu.
2. Saimniece melo-tas ir ļoti smags apvainojums.Varu paskaidrot, ka mēs parasti nepraktizējam iepriekšējā dienā rīkot citus pasākumus, ja nākošā dienā paredzētas kāzas, lai paši un jaunais pāris varētu pienācīgi sagatavoties svinībām. Bet, dažreiz dzīve ienes savas korekcijas. Man nebija iespējams atteikt kaimiņam rīkot bēru mielastu 20.06., kas līdz plkst.17 jau bija noslēdzies. Par to paziņoju jaunajam pārim, viņi ieradās plkst.18, visu mierīgi sakārtoja un man nekādas pretenzijas neizteica. Nekad nevienu nesteidzinu doties prom, atsaucoties uz vēlu vakaru, atnāku aizslēgt viesu namu, kad visi darbi padarīti.
Par mājiņu izvēli varu paskaidrot, ka izguldīšanas cenas gan „smukajām”, gan „nepievilcīgajām”ir vienādas. Nekad nelieku par tām maksāt iepriekš, bet gan nākošā dienā pēc kāzām, kad tiek saiskaitīts cik personas gulējušas. Arī šajā reizē tas viss tika teikts, bet Oskars pieņēma lēmumu, ka tās vispār nebūs jāizmanto, jo par papildus vietām lielajā viesu namā nav jāmaksā. Kā rezultātā, četrvietīgā jumta istabiņā, tika „iespiesti”astoņi ! cilvēki. Kad, es iebildu, jo teicu, ka tur nav tik daudz vietas, netiku uzklausīta, jo tur būšot bērni. Šī istaba ir ļoti maza, un uzklāt iepriekš papildus vietas tur vienkārši nav iespējams, tāpēc matrači, segas un spilveni tiek glabāti zem gultām, bet gultas veļa novietota uz gultām. Āra mājiņas palika tukšas, jo personu izkārtojumu nosaka tikai viesību rīkotāji, nevis es vai kāds cits.
Par alkoholu, visiem kāzu rīkotājiem vienmēr paskaidroju, ka ar alkahola piegādi mēs nenodarbojamies, mēs neprasām arī korķa naudu. Jā, pirmās pudeles mēs uzliekam uz galda, kā mums to norāda svinību rīkotāji. Varbūt bija man vaina, ka neuzsvēru, ka pudeles nepienesīšu, bet tā kā tās bija pavisam nelielas kāzas (29personas), kurās bija tikai paši tuvākie ģimenes locekļi, problēmam nevajadzēja būt.
3. Viesus svinību laikā apkalpo divas pieredzējušas oficiantes.Tā tas bija arī šoreiz. Sākuma galda klājumā ir divi trauku un piederumu komplekti. Kad tiek paēsts pamatēdiens un galda piederumi „dod signālu”, ka pirmo šķīvi vairs nelietos, tos arī aiznes prom. Tāpat, pārliecinoties, ka sitais ēdiens vairs netiks lietots, tikai tad tiek nesti prom arī pusizēstie šķivji. Nekādā gadījumā šķivji netiek„totāli ņemti nost”.
4. Par nakts apkalpošanu. Mums ir profesionāli aprīkota virtuve, kur nepiederošas personas netiek ielaistas. Tāpēc, lai svinības varētu noritēt raiti, nepieciešams mūsu personāls, kas atnes un aiznes ēdienus, novāc traukus un ievieto netīros traukus trauku mazgāšanas mašīnā. Nereti nakts apklpotājam nākās savākt piedzērušos viesu sastrādātās cūcības utt. Nekādā gadījumā viņa nav„pelnrušķite”, kuru bail rādīt kāzu viesiem. Ļoti bieži viņai tiek lūgts sagriezt kāzu torti un vienmēr tas tiek izdarīts. Jā, neesam „Hotel de Rome”, bet nevīžas un netīreles arī nē.
5. Mēs pēc profesijas esam ārstu ģimene, tāpēc īpaši pievēršam uzmanību telpu tīrībai. Katru reizi telpas tiek uzkoptas un tualetes dezinficētas. Domāju, ka atsaukties uz VISIEM kāzu viesiem, kas rāpojuši zem gultām, ir nepieklājīgi.
6. Jā, samaksa jāveic līdz pasākumam, tas ir norādīts telpu nomas līgumā. Normāli būtu samaksu veikt līdz pirmskāzu vakaram, jo kurš gan gribēs to veikt savā kāzu dienā? Kad par to Oskaram atgādināju iepriekšēja vakarā, viņš atbildēja, ka par to nav domājis un teica, ka atsūtīs naudu ar kādu no viņu tuvākiem cilvēkiem. Tā kā pirmie atbrauca vecāki, tad pasaucu nostāk jauno sievas māti un jautāju viņai par samaksu, par ko viņā bija ļoti sašutusi, sapratu, ka esmu darījusi nepareizi un viņai atvainojos. Šādu jautājumu neuzdevu vairāk nevienam no viesiem. Jā, es nebiju viesu namā, kad ieradās jaunai pāris, esmu sabiedrisks cilvēks, kam jāveic arī citi pienākumi ārpus mājām. Nebiju nekur noslēpusies vai aizbēgusi, kā apgalvo Oskars.
7. Pilnīgi absurdi ir apgalvot, ka esmu samainījusi personu izvietojumu istabiņās. Kāda tam varētu būt motivācija? Cilvēki, kas šeit ierodas man ir sveši, vienmēr vados pēc personu skaita attiecīgā istabā, nevis pēc personālijām.
Dāvaniņas, kuras it kā mēs esam piesavinājušies, bija no papīra izveidotas vīriešu un sieviešu figūriņas. Galda klājēja man teica, ka trūkst divu figūriņu, tāpēc kopīgi nolēmam, ka nekas slikts nenotiks, ja tās netiks uzliktas vedēju pārim.
Žēl, ka Oskars nevis izbaudīja savas kāzas, bet meklēja tajās „putekļus”.
No savas puses varu pateikt, ka katram darbam pieejam ar lielu atbildības sajūtu, mēģinam izpildīt visas klientu vēlmes, dažreiz pat paveicam šķietami nepaveicamo.
Tāpēc, jo īpaši sāpīgi, saņemt tik noniecinošu un zaimojošu atsauksmi par mums. Neskatoties uz daudzām pozitīvām atsauksmēm par mūsu darbu, domājam, vai arī turpmāk nodarboties ar kāzu rīkošanu savā viesu namā. Domāju, ka citi viesu namu saimnieki man piekritīs, kas šis ir skaits, bet bezgala grūts darbs.
Diemžēl,visiem labs nebūsi nekad!

10.10.2014 09:28:06

Fans

Otro reizi noteikti šo vietu neizvēlētos. Tam ir daudz iemeslu.
2. Saimniece melo, noklusē vai nepasaka līdz galam.
- Sākumā tika solīts, ka dienu iepriekš nekādi pasākumi netiks organizēti viesu namā, lai mums dotu iespēju zāli sakārtot/izdekorēt. Taču, kad pienāca iepriekšējā kāzu diena, saimniece paziņoja, ka varam ierasties tikai pašā vakarā, jo pa dienu tiek rīkot banketpasākums (pēc citu cilvēku atsauksmēm, sapratu, ka mūsu gadījums nebija izņēmums).
- Pirmajā reizē, kad viesu nams tika apskatīts, tika izrādīta viesu māja, smukās mājiņas blakus, kurās iespējams viesus saguldīt. Vajadzēja tikai pirms kāzu dienas paziņot cik personas gulēs papildus mājiņās. Taču pašā kāzu dienā konstatējām, ka viesi ir saguldīti nevis smukajās guļbūves mājiņās, kuras tika izrādītas iepriekš, bet pavecākās, vizuāli nepievilcīgajās mājiņās, kas atrodas aiz šajām jaukajām mājiņām, kas tika izrādītas, kad viesu nams tiek apskatīts pirmajā reizē. Un patiesībā balstoties uz redzēto tika pieņemts lēmums ņemt vai neņemt attiecīgo viesu namu.
3. Totāla nesaprašanās. Saimniecei daudzas lietas likās TIK pašsaprotamas, ka viņa neuzskatīja par vajadzību tās paskaidrot. Piemēram:
- iepriekšējā kāzu dienā, saimniecei norādīju, kurās istabās vajadzētu sagatavot papildus vietas. Teica: „būs”. Kāzu dienā viesi nāk klāt un saka, ka istabā gultas vietu ir mazāk nekā cilvēki, kas tajā guļ. Paskatos istabās un konstatēju, ka tiešām. Nekādas papildus vietas nav sagatavotas. Nākamā rītā, saimniece paziņo, ka papildgultas atradās zem standarta gultām. Secinājums: visiem ieejot istabā vajadzēja krist zemē un savas papildgultas vietas meklēt zem pagultēm. Iepriekšējās dienas sarunā, saimniecei nelikās svarīgi pateikt kur un kā tiks organizētas papildgultas.
- vakara gaitā redzam, ka viesi no viena galda uz otru pārvieto alkohola pudeles, jo uz attiecīgā galda tās ir izdzertas un citu nav. Attopamies, ka neviens nenomaina tukšās pudeles pret pilnām. Vajadzēja ātri noorientēties un saorganizēt tukšo alkohola pudeļu nomaiņu pret pilnām. Nākamā rītā saimniece paskaidroja, ka kaut kad senāk kaut kādi viesi viņus ir apvainojuši alkohola zādzībā, tāpēc viņi alkoholam vairs nepieskaras. Bāc … iepriekšējā dienā, kad runa bija par alkoholu un teicu, kuras pudeles uz galda likt pirmās, viņa nevienu vārdiņu neminēja, ka par šo jomu viņa neatbildēs un lai mēs paši to organizējam.
Secinājums: Saimniece rīkojot kāzas katru nedēļu daudz kas liekas TIK pašsaprotami, ka viņa ļoti daudz ko nepaskaidro jaunajam pārim, kas kāzas rīko pirmo reizi mūžā.
4. Apkalpošana zem katras kritikas.
- Pēc paša redzētā un vairāku viesu teiktā varu apgalvot, ka ar šādu apkalpošanu saskaros pirmo reizi. Šķīvji viesiem tika totāli ņemti nost, cenšoties tos apmainīt jau pret jauniem šķīvjiem, kamēr viesis no tā vēl ēd. Prom tika nest puspilni šķīvji. Tā kā esmu strādājis arī šajā sfērā, tad skaidri bija redzams, kā divi viesmīļi, cenšas pēc iespējams ātrāk apmainīt pirmos šķīvjus ar otrajiem šķīvjiem, jo tad, kad tas tiks izdarīts, viņi varēs doties prom (beidzas darbs). Un tā arī bija. Daži viesi šādā situācijā skaidri teica: „es vēl ēdu šo”, citi paklusēja.
- Par nakts apkalpošanu. Pirmskāzu dienās, kad jautāju, kas ietilpst „nakts apkalpošanā”, sekoja diezgan sašutusi atbilde, apmēram tāda: „Kā jūs iedomājaties, ka jūs paši vāksiet visus traukus nost no galdiem un papildināsies ēdienu?” Es apklusu un pieņēmu to, kā kaut ko ļoti nepieciešamu un labāk par to neko vairs nejautāt. Pēc kāzām sapratu, kas ir nakts apkalpošana- ap 23:00 atnāca trauku mazgātāja (pēc formas tērpa un darbībām to skaidri varēja redzēt) un virtuvē mazgāja traukus. Kad bija jādala kāzu torte, vedēji pieņēma lēmumu to darīt paši, jo nevēlējās, ka cilvēks, kurš visu vakaru mazgājis traukus, attiecīgā formas tērpā sāk apkalpot viesus.
5. Netīras istabiņas. No visiem dzirdēju, ka vietām putekļu kaudze bija TIK liela, ka radās sajūta, ka tīrīts nav ļoti ilgi.
6. Rīcība, zem katras kritikas. Pirms kāzu dienas saimniece, teica: „šovakar ir jāsamaksā par pasākumu”. Teicu, ka nezināju, ka šajā dienā tas bija jādara. Biju gatavs iedod to, kas bija līdz un teicu, ka rīt- kāzu dienā uzreiz atbraucot pirms paša pasākuma uzreiz samaksāšu. Viņa atgādināja par noslēgto līgumu, kuru viņa zināja no galvas, bet man vienu reizi to pārlasot bija iespiedies atmiņā, ka ir ok, ka kāzu dienā pirms pasākuma samaksāšu. Līgumā bija rakstīts: „Nauda jāsamaksā pirms pasākuma”. Saimniece teica, ka tas nozīmē iepriekšējā dienā, es domāju, ka der tajā pašā dienā pirms pasākuma. Neliela nesaprašanās. Nu labi, bet…, kāzu dienā nākt klāt pie visiem un prasīt, lai tiek samaksāt par viesu namu un visu pārējo… !!! Kaut ko tādu dzirdot no viesiem (viesi bija ieradušies ātrāk, mēs bijām ceļā), es biju šokēts. Biju gatavs uzreiz iebraucot viņas teritorijā, personīgi viņu uzmeklēt un viņai to naudu … . Nesanāca.

Kā nākamā dienā izrādījās, viņai bija pieredze, ka klients ir aizbraucis pēc pasākuma un nav samaksājis. Bāc, bet šito visu negatīvo pieredzi (arī saistībā ar alkoholu), kas viņai ir bijusi tagad attiecināt uz pilnīgi visiem klientiem – jaunajiem pāriem, kuriem šī ir laimīgākā diena viņu mūžā un vēlas, lai viss norit pēc iespējams raitāk…., izturēties tik … nesolīdi?!?!?!

Atrašanās vieta un ēdiens bija ļoti labs, cena pieņemama.
Bet nu … „septiņas reizes pārmēriet”, lai saprastu vai šo trīs lietu dēļ ir vērts!

30.09.2014 11:32:56

Svetlana

Labdien.Geibam uzzinat,vai jums būs brīvas vietas augustā nedeļas beigas uz 10-13 cilvekiem.Paldies

15.07.2014 11:20:17

Līga

Labdien,

interesē izmaksas kāzām no 23.08.-24.08.14. ar 50 visiem (35 nakšņotāji).Interesē vēl trauki,galdauti,iespējams vēl kādi pakalpojumi tieši kāzām!

21.05.2014 09:47:33

Gundars

Sveicinati!
Cik maksatu viesu nams 10 lidz 15 cilvekiem. Ar pirtinu,ballju un naksnosanu.
Datums no 17.lidz 18.maijam.


Ar cienu,
Gundars Kugis

01.05.2013 17:58:59

Līga

Par viesu nama rezervāciju lūdzu rakstiet uz e-pasta adresi [email protected], katram atbildēšu individuāli.
Paldies par sapratni.
Uz jauku sadarbību cerot- Līga, viesu nama saimniece

22.01.2013 17:49:34

Vārds*

E-pasts*

Teksts*

Lai pievienotu ierakstu, iekopējiet drošības kodu "cj4r5c" (bez pēdiņām) šeit :

Viesu nami

3 zvaigznes BRIEDĪŠI, atpūtas komplekss

BRIEDĪŠI, atpūtas komplekss

kompleksa cena:
? EUR

viesu skaits:
70

gultas vietas:
33

"Briedīši", LV - 4146, Raiskuma pagasts, Pārgaujas novads

+371 26466916, +371 26082994

[email protected]

5 zvaigznes Saules Nams, viesu nams

Saules Nams, viesu nams

kompleksa cena:
? EUR

viesu skaits:
30

gultas vietas:
18

z/s Kļaviņas, Sventes pagasts, Daugavpils novads

+371 29467276

[email protected]

5 zvaigznes Robežu 1, Alūksne, viesu nams

Robežu 1, Alūksne, viesu nams

kompleksa cena:
80.00 EUR

viesu skaits:
?

gultas vietas:
8

Robežu 1, Alūksne, Alūksnes novads

+37129108106

[email protected]

5 zvaigznes Četri gadalaiki, viesu nams

Četri gadalaiki, viesu nams

kompleksa cena:
700.00 EUR

viesu skaits:
50

gultas vietas:
35

"Jaunlielkājas", Krimuldas pagasts, Krimuldas novads

+371 29115334

[email protected], [email protected]

4 zvaigznes Meimuri, viesu nams

Meimuri, viesu nams

kompleksa cena:
300.00 EUR

viesu skaits:
45

gultas vietas:
20

"Meimuri", Tīnūžu pagasts, Ikšķiles novads

+371 29148729, 29392190

[email protected], [email protected]

5 zvaigznes Garden, viesnīca, hostelis

Garden, viesnīca, hostelis

kompleksa cena:
? EUR

viesu skaits:
250

gultas vietas:
40

Catlakši 6, Višķu pagasts, Daugavpils novads

+371 28625213

[email protected]

4 zvaigznes Bienes, pirts

Bienes, pirts

kompleksa cena:
? EUR

viesu skaits:
12

gultas vietas:
6

Bienes, Matkules pagasts, Kandavas novads

+371 29104358, +371 29104831

[email protected], [email protected]

4 zvaigznes Pakrasti, lauku māja

Pakrasti, lauku māja

kompleksa cena:
15.00 EUR

viesu skaits:
19

gultas vietas:
19

Pakrasti, Sventes pagasts, Daugavpils novads

+371 29184760, +371 29427159

[email protected]

viesu nams | lauku māja | brīvdienu māja | atpūtas komplekss | pirts | viesnīca, hostelis | pils, muiža