viesumajas.lv draugiem viesumajas.lv twitter viesumajas.lv youtube

Kā izvēlēties viesu namu? 13.03.2011

Kā izvēlēties viesu namu?
Viesu nami Latvijā ir daudz un dažādi. Katrs no viesu namiem ir ar kaut ko unikāls un īpašs, bet kā izvēlēties sev piemērotāko viesu namu Jums mēģinās palīdzēt Viesumajas.lv - lielākais viesu māju un naktsmītņu portāls Latvijā.
Atrast sev vislabāko viesu namu Jums palīdzēs mūsu portāla ērtais un parocīgais meklētājs, kas pieejams portāla sadaļā viesu nami. Vispirms Jūs pie "Tips" izvēlieties kāda veida atpūtas vietu Jūs vēlaties, ja atpūtas vietas veids nav svarīgs, tad nevienu tipu neatzīmējiet vai iezīmējiet visus, jo tādā veidā Jūsu viesu nams vai jebkura cita atpūtas vieta tiks meklēts pēc tipa.
Ja Jums ir paredzēti ierobežoti līdzekļi, tad Jums noderēs cenas ierobežojuma "fīča", lai attēlotu tikai tos viesu namus, kas ietilpst Jūsu vēlamajā cenu kategorijā.
Jums noteikti ir zināms aptuvenais viesu skaits, nepieciešamās gultas vietas un/vai istabas, kā arī attālums no Rīgas. Arī šos maksimālos parametrus Jūs variet uzstādīt mūsu meklētājā un tad tiks attēloti tikai tie viesu nami, kuriem šis skaits ir lielāks (viesu skaits, istabas, gultas vietas) un mazāks (attālums līdz Rīgai).
Pirms Jūs rezervējiet viesu namu, Jūs vēlēsieties apskatīt kā tur izskatās, tāpēc atzīmējiet nepieciešamību rādīt tikai tos viesu namus, kam ir bildes un/vai video.
Ir iespējams arī atlasīt viesu namus pēc lietotāju vērtējuma, bet mēs paši ieteiktu tikai daļēji tam uzticēties, jo bieži tiek izvērstas nomelnošanas kampaņas no konkurentiem.
Mūsuprāt ļoti jauki ir ir definēt, lai parādītos tikai tie viesu nami, kas nodarbojas ar to, kas Jums ir nepieciešams, tāpēc tam noderēs specializācijas norādīšana, kā arī pakalpojuma, nepieciešamā aprīkojuma, aizliegumu un visu pārējo lietu, ko piedāvā Jums izvēlēties meklētājs.

Cerams Jums tagad ir skaidrs tas, kā ar mūsu portāla palīdzību Jūs sev variet atvieglot vēlamākā un piemērotākā viesu nama un atpūtas vietas atrašanu.

Uz tikšanos Latvijas viesu namos un neaizmirstiet, ka vairākos viesu namos nosaucot paroli "Viesumajas.lv" ir iespējams saņemt atlaidi ;)

Jaunumi

03.12.2013

Kalnu slēpošanas trases Latvijā

Kalnu slēpošanas trases Latvijā
Pamazām tuvojas ziema un tas nozīmē, ka mēs arvien vairāk domājam par kalnu slēpošanas priekiem, bet kur meklēt informāciju par slēpošanas trasēm Latvijā?

01.03.2012

Ziemas auto trase "Turbas"

Ziemas auto trase "Turbas"
Tikai 40 km no Rīgas, atpūtas kompleksā "Turbas" ir atklāta ziemas auto trase!

01.09.2011

Kazdangas parka svētki 2011

Jau šajā nedēļas nogalē, 3.septembrī Kazdangas parkā svinēs svētkus! Kazdangu pieskandinās bērnu dzidrie smiekli, jo tieši par viņiem ir padomāts visvairāk, notiks dažādas radošās...

19.08.2011

Ķekavas novada TIC e-lapa - 4. izdevums

Ķekavas novada TIC e-lapa - 3. izdevumsTūrisma informācijas centra veidotās e-lapas 4. numuru. Katrs lasītājs atradīs sev ko noderīgu! Izdevums pdf formātā pieejams šeit . ...

11.08.2011

Ķekavas novada TIC e-lapa - 3. izdevums

Šajā numurā lasiet: "Iepazīsti savējos 2011 noslēdzies", "Parkulturu.lv tagad arī video galerijas", "4.augustā notika oficiālā ĶNKA Kultūras informācijas centra atklāšana", "17.augustā Čikāgas...
viesu nams | lauku māja | brīvdienu māja | atpūtas komplekss | pirts | viesnīca, hostelis | pils, muiža